תחומי התמחות > סכסוכים אזרחיים מורכבים

ד"ר א. קלגסבלד ושות' מטפל בסכסוכים אזרחיים מורכבים בקשר עם עסקאות בתחומים שונים, מייצג תאגידים בינלאומיים בהליכים המתנהלים נגדם בארץ ומסייע לעורכי הדין הזרים בסכסוכים המתנהלים נגד לקוחות המשרד בחו"ל. לד"ר קלגסבלד ניסיון עשיר בניהול הליכי ליטיגציה מורכבים ניסיון זה משמש את המשרד בפרט בהליכים אזרחיים מורכבים.
כך, למשל, המשרד מייצג את מר שלדון ג. אדלסון בסכסוך לגבי הבעלות על פעילות ההימורים במקאו ובסכסוך בקשר לעיתון "ישראלי" ולעיתון "ישראל היום", ‎את פרופ' שלמה בן חיים בתביעות לגבי בעלות בחברות טכנולוגיה עילית, את חברת Kia בסכסוך בקשר עם הפצת רכביה בישראל, ואת מר טום קפלן בסכסוך עם PCIC וגומא אגייר.
ד"ר קלגסבלד וצוותו טיפלו במאבקי שליטה מורכבים בחברות גדולות, בסכסוכים בין בעלי המניות ובין נושאי משרה, בתביעות קיפוח מיעוט, בתביעות לאכיפת הסכמי מכר מניות ולביטול הסכמים כאלה ובסכסוכים מורכבים נוספים הנוגעים למרקם היחסים התאגידי. הליווי המשפטי הניתן על ידי המשרד בקשר עם סכסוכים אלה הוא ליווי כולל במסגרתו ד"ר קלגסבלד מופיע בערכאות משפטיות שונות, משתתף בישיבות דירקטוריון בארץ ובחו"ל, ונוטל חלק בישיבות הנהלה. כך, למשל, ד"ר קלגסבלד וצוותו ייצגו בסכסוכי שליטה בידיעות אחרונות, ברשת קלאב הוטל, בחברות פרץ בוני הנגב, בורגר קינג, קמור, טמפו, מרצדס ומדינול. כך למשל, המשרד ליווה את סכסוך בעלי המניות בתאגיד "סימנס", את הסכסוך בקשר לתאגיד אמבלייז, את חברת חבס השקעות בסכסוך עם יגאל אהובי, את קבוצת DSP בסכסוך עם קרנות הון סיכון ועוד.